18 C
Struga
Friday, April 12, 2024
spot_img

NP ”Ujësjellës dhe Kanalizime”: Uji në Strugë i pastër dhe i pijshëm

Të nderuar qytetarë,

Ju njoftojmë se, nga analizat e bëra, është konstatuar se uji është i pastër dhe mund të përdoret për pije.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Me respekt,

NP “Ujësjellës dhe Kanalizime”-Strugë

Почитувани граѓани,

Ве известуваме дека од извршената анализа е констатирано дека водата е чиста и може да се употреби за пиење.
Ви благодариме на разбирањето!

Со почит,

ЈП „Водовод и Канализација“ -Струга

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles