10 C
Struga
Thursday, February 22, 2024
spot_img

NP “Ujësjellës dhe Kanalizime”-Strugë: Faturat e ujit mund t’i paguani online

Të nderuar qytetarë,

Jua rikujtojmë se, pagesën e faturave të ujit mund ta bëni online shpejt dhe lehtë duke klikuar në linkun www.uks.com.mk/product/fatura , duke plotësuar të dhënat që kërkohen.Për çdo paqartësi mund të na kontaktoni me mesazh në inbox ose në e-mailin: vodkanal@yahoo.com.
Me respekt,

NP “Ujësjellës dhe Kanalizime”-Strugë


Почитувани граѓани,Потсетуваме дека сметките за вода можете да ги платите онлајн брзо и лесно со кликнување на линкот www.uks.com.mk/product/fatura, пополнувајќи ги бараните податоци.За секакви нејаснотии можете да не контактирате со порака во инбокс или на e-mail: vodkanal@yahoo.com.
Со почит,

JП „Водовод и Kанализација“ -Струга

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles