3 C
Struga
Tuesday, March 5, 2024
spot_img

NJOFTIM: Parkingjet në Strugë të dielën dhe të hënën janë pa pagesë

NP Eko Struga-Strugë të gjithë krishterëve-Ortodoks ju uron festat e Pashkëve!Njëkohësisht qytetarët e Strugës i njohtojmë se me rastin e festës parkingjet të dielën dhe të hënën janë pa pagesë!Vozitni me kujdes edhe për shumë vite!

NP Eko Struga-Strugë

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles