18.9 C
Struga
Wednesday, June 26, 2024
spot_img

Njoftim nga “NP Ujësjellës dhe Kanalizime-Strugë”

Të nderuar qytetarë,

Ju njoftojmë se, nesër, 21.10.2021 (e enjte), në fshatin Morovishtë do të ketë mungesë të ujit gjatë gjithë ditës.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Me respekt,

“NP Ujësjellësit dhe Kanalizimeve-Strugë”

Почитувани граѓани,

Ве известуваме дека, утре, 21.10.2021 (четврток), во селото Мороишта ќе има недостаток на вода во текот на целиот ден.
Ви благодариме на разбирањето!

Со почит,

„ЈП Водовод и Канализација-Струга“

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles