8 C
Struga
Wednesday, December 6, 2023
spot_img

Njoftim nga NP ”Ujësjellës dhe Kanalizime”-Strugë: Uji në Strugë jo i pijshëm

Të nderuar qytetarë,

Ju njoftojmë se, për shkak të punimeve të djeshme, uji në Komunën e Strugës nuk duhet të konsumohet për pije.
Lusim të gjithë qytetarët që të kenë kujdes, deri në njoftimin e ardhshëm.
Faleminderit për mirëkuptimin.

Me respekt,

NP “Ujësjellës dhe Kanalizime”-Strugë

Почитувани граѓани,

Ве известуваме дека, поради вчерашните работи, водата во општина Струга да не се употреби за пиење.
Ги замолуваме сите граѓани да бидат внимателни, до следното известување.
Ви благодариме за разбирањето.

Со почит,

ЈП „Водовод и Канализација“ -Струга

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles