20.1 C
Struga
Thursday, June 13, 2024
spot_img

Njoftim nga NP “Ujësjellës dhe Kanalizime”-Strugë: Uji në Strugë, i pastër dhe i pijshëm

Të nderuar qytetarë,

Ju njoftojmë se, në bazë të analizave të ujit, të bëra në datë 07.12.2021, është konstatuar se uji në territorin e Komunës së Strugës është i pastër dhe mund të përdoret për pije.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Me respekt,

“NP Ujësjellësit dhe Kanalizimeve-Strugë”

Почитувани граѓани,

Ве известуваме дека врз основа на анализата на водата, направена на 07.12.2021 година, констатирано е дека водата на територијата на Општина Струга е чиста и може да се користи за пиење.
Ви благодариме на разбирањето!

Со почит,

„ЈП Водовод и Канализација-Струга“

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles