21 C
Struga
Tuesday, June 25, 2024
spot_img

Njoftim nga NP ”Ujësjellës dhe Kanalizime”-Strugë

Të nderuar qytetarë,

Ju njoftojmë se, për shkak të punimeve në rrjetin e ujësjellësit, për lidhjen e gypit ekzistues me gyp të ri, do të bëhet ndërprerja e furnizimit me ujë në të gjithë territorin e Komunës së Strugës, nga e mërkura (11.05.2022) në ora 22:00, deri të enjten (12.05.2022) në orën 19:00.
Faleminderit për mirëkuptimin.

Me respekt,

NP “Ujësjellës dhe Kanalizime”-Strugë

Почитувани граѓани,

Ве известуваме дека поради изведување работи во водоводна мрежа, за поврзување на постоечката цевка со новата цевка, ќе има прекинување со водоснабдување на целата територија на општина Струга, од среда (11.05.2022) во 22:00 часот, до четврток (12.05.2022) во 19:00 часот.
Ви благодариме за разбирањето.

Со почит,

ЈП „Водовод и Канализација“ -Струга

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles