26 C
Struga
Sunday, June 23, 2024
spot_img

Njoftim i rëndësishëm nga NP ”Ujësjellës dhe Kanalizime”-Strugë

📌 Të nderuar qytetarë,

Ju njoftojmë se, për shkak të punimeve në rrjetin e ujësjellësit, për dislokimin e gypit për furnizim me ujë, do të bëhet ndërprerja e furnizimit me ujë të pijshëm për 24 orë në të gjithë territorin e Komunës së Strugës, nga dita e martë (12.04.2022) në ora 22:00, deri ditën e mërkurë (13.04.2022) ora 22:00.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Me respekt,

NP “Ujësjellës dhe Kanalizime”-Strugë

📌 Почитувани граѓани,

Ве известуваме дека поради изведување работи во водоводна мрежа, за дислокација на доводен цевковод за водоснабдување, ќе биде во прекин снабдувањето со вода за пиење за 24 часа на целата територија на Општина Струга, од вторник (12.04.2022) во 22:00 часот, до среда (13.04.2022) во 22:00 часот.
Ви благодариме на разбирањето!

Со почит,

ЈП „Водовод и Канализација“ -Струга

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles