18.9 C
Struga
Wednesday, June 26, 2024
spot_img

Nga mesnata çmime të reja të derivateve të naftës

Gjatë ditës së sotme Komisionin Rregullator për Energjetikë (KRRE) do të publikoj çmimet e reja të derivateve të naftës të cilat do të hyjnë në fuqi nga mesnata dhe do të zgjasin deri të hënën e ardhshme. Çmimet e reja KRRE-ja pritet ti publikoj kah mesdita. Përkujtojmë se javëve të fundit me vendim të KRRE-së kishte ngritje të çmimeve të derivateve të naftës.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles