8 C
Struga
Saturday, March 2, 2024
spot_img

Ndodh ndarja e dytë mes Dj Geek dhe Dafina Zeqirit

Ndodh ndarja e dytë mes Dj Geek dhe Dafina Zeqirit

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek kanë ndarë edhe rrugët profesionale pasi i dhanë fund lidhjes romantike. Përmes një postimi në mediat sociale, Dj Geek ka bërë të ditur, se mbrëmja e kaluar ishte koncerti i fundit për të së bashku me këngëtaren e njohur dhe grupin e saj “Moneyz”.

Publik i dashur, ju faleminderit për këtë rrugëtim të paharrueshëm! Gjashtë vitet e fundit kanë qënë një eksperiencë shumë e veçantë për mua. Ky ishte show-i i fundit për mua në ekipin e Moneyz, kështu që falenderoj përzemërsisht secilin anëtar të ekipit dhe ju uroj çdo të mirë përjetësisht. Shihemi shumë shpejt me projektet dhe performancat e mija të radhës“.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles