17.2 C
Struga
Saturday, June 15, 2024
spot_img

Ndërpritet një kanal ndërkombëtar i drogës, dy të arrestuar nga Kosova një nga RMV

Ministria e Punëve të Brendshme ka bërë të ditur se gjatë ditës së djeshme zyrtarë të policisë kriminalistike, pas këmbimit të informacioneve ndërkombëtare dhe në bashkëpunim me Policinë Speciale “Tigrat’ dhe SPB-Shtip, kanë ndërprerë një kanal ndërkombëtar të marijuanës me sasi prej 150 kilogramëve që nga Kosova përmes Maqedonisë së Veriut, destinacion të fundit ka pasur Turqinë.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles