19 C
Struga
Friday, July 12, 2024
spot_img

Ndalohet nga policia 32 vjeçari nga Struga

Më 09.10.2022 në ora 00:45, në Policinë e Strugës është ndaluar MP (32) nga Struga. Ai është sjellë në mënyrë agresive dhe ka kërcënuar në një objekt hoteliere në rrugën “Korpusi 15” në Strugë. Ndaj tij do të ngrihet padi e duhur. SPB Ohër , Zëdhënëse Merlina Islami

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles