28 C
Struga
Thursday, July 18, 2024
spot_img

Ndalohet 70 vjeçari nga Ohri, për sjellje agresive ndaj një polici në Strugë

Më 25 dhjetor 2021, në Njësinë për Punë të Brendshme Strugë është ndaluar NI (70) nga Ohri. Ai paraprakisht kishte prishur rendin dhe qetësinë publike në rrugën “Pablo Neruda” në Strugë me sjellje agresive ndaj një oficeri policie i cili kishte marrë masa në fushën e sigurisë në komunikacion. Ndaj tij do të ngrihen kallëzime përkatëse. Sektori për Punë të Brendshme Ohër Zëdhënëse e SPB Ohër Merlina Islami

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles