15 C
Struga
Thursday, May 16, 2024
spot_img

Ndalohet 25 vjeçari nga Presheva, në rrugën Strugë-Ohër

Më 14.02.2022, në ora 19.00, në Njësinë për
Punë të Brendshme Strugë është ndaluar IA (25) nga Presheva, Republika e Serbisë. Gjatë kontrollit në rrugën rajonale Strugë-Ohër, oficerë policorë kanë gjetur dhe konfiskuar tre pako me marihuanë. Kundër tij do të ngrihen kallzime përkatëse.

Zëdhënëse e SPB Ohër Merlina Islami

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles