21.3 C
Struga
Friday, June 21, 2024
spot_img

Ndalesë për qarkullim të kamionëve në Strazh dhe në rrugën Mavrovë-Dibër

Për shkak të reshjeve të dëborës sot në ora 07:00 është vendosur ndalesë për qarkullimin e mjeteve të rënda në Strazhë, drejtimi Kërçovë-Gostivar.

Nga Lidhja Auto Moto e Maqedonisë (LAMM) njoftojnë gjithashtu se ndalesë për qarkullim të kamionëve ka dhe në aksin rrugorë Mavrovë-Dibër.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles