26 C
Struga
Sunday, June 23, 2024
spot_img

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Do të fryjë një erë e lehtë në drejtim të pjesës jugore.

Temperaturat minimale do të lëvizin nga -12 deri në -4, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 2 deri në 9 gradë celsius.

Të premten dhe gjatë fundjavës nëpër luginat e vendit do të ketë mjegulla.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles