26 C
Struga
Thursday, July 18, 2024
spot_img

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare në rajonet malore. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -5 deri 2 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 4 deri 13 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me diell por i ftohtë. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar deri në 60 km/h.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles