15 C
Struga
Tuesday, April 16, 2024
spot_img

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ftohtë dhe me të rreshura të shiut dhe borës. Temperaturat ditore do të lëvizin nga 5 deri në 11 gradë Celsius. Gjatë natës do të ketë temperatura më të ulta.

Gjatë ditëve në vazhdim moti do të jetë më i ftohtë dhe me temperatura më të ulta.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles