21 C
Struga
Tuesday, May 21, 2024
spot_img

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me vranësira, ndërsa nëpër luginat e vendit do të ketë rrënje të mjegullave.

Do të fryjë një erë e lehtë në drejtim të pjesës veriore të vendit.

Temperaturat maksimale do të lëvizin prej 11 deri më 17 gradë celsius.

Të premten dhe të shtunën moti pitet të jetë me vranësira dhe erë të fortë, ndërsa do të ketë edhe ulje të temperaturave.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles