3.9 C
Struga
Tuesday, March 5, 2024
spot_img

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në mbarë vendin do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe reshje lokale të shiut, posaçërisht në pjesët jugore dhe perëndimore.

Do të fryjë dhe erë e përforcuar nga drejtimi verilindor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 11 deri në 16, ndërsa ajo maksimale do të arrij nga 20 deri në 27 gradë. UV=5

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles