4 C
Struga
Saturday, March 2, 2024
spot_img

Moti sot me diell dhe temperatura deri në 38 gradë Celsius

August 17, 2023

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri mesatare lokale dhe me erë të dobët deri mesatare nga veriu.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles