5 C
Struga
Tuesday, February 20, 2024
spot_img

Moti gjatë ditëve të ardhshme në Maqedoni

Moti gjatë ditës së nesërme do të jetë i acartë, ndërsa gjatë ditës me diell dhe me erë në drejtim verior.

Temperatura minimale do të jetë në intervalin nga -12 deri -4 gradë celsius, ndërsa maksimalja nga 0-8 gradë celsius.

Deri të shtunën moti do të jetë stabil dhe i thatë. Temperaturat do të jenë të ulëta, posaçërisht nesër dhe të enjten kur do të jenë më shumë se -10 gradë celsius.

Të premten dhe gjatë fundjavës do të ketë mjegull, posaçërisht në pjesën perëndimore të vendet, ndërsa të dielën pritet të ketë reshje të përkohshme të shiut.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles