23 C
Struga
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Merr pak hov dalja e qytetarëve për të votuar, ky është raporti i fundit nga KSHZ

Sipas KSHZ-së deri në orën 11:00 fluksi i daljes së qytetarëve për të shfrytëzuar të dtrejtën e votës së tyre ka qenë rreth 14 përqind

Nga KSHZ-së thonë se ka filluar të marr hov më të madhë dalja e votuesve dhe ky numër pritet të rritet edhe gjatë orëve në vazhdim, kryesisht deri në orën 19:00.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles