20 C
Struga
Sunday, April 14, 2024
spot_img

Merlina Islami: Digjet një kamion transportues në rrugën lokale mes fshatrave Llabunishtë dhe Borovec

Me datë 20.01.2021 në NjPB Strugë është raportuar se në ora 19.30, në rrugën lokale në mes të fshatrave Labunishtë dhe Borovec të Strugës , i është dhënë zjarri një kamioni transportues në lëvizje “Volkswagen Transporter”, me targa të Strugës, i drejtuar nga NN (. 21) nga fshati Labunishtë. Zjarri është shuar dhe nuk ka persona të lënduar.

SPB – Ohër , Zëdhënëse Merlina Islami

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles