16.2 C
Struga
Tuesday, May 28, 2024
spot_img

Mbështetje e fuqishme për Agjendën e blertë në Ladorisht

✅Mbështetje e fuqishme për Agjendën e blertë në Ladorisht✅Me një pritje të denjë dhe madhështore, Ladorishti dëshmoi sonte se fitorja jonë është e padiskutueshme.Programi ynë dhe lista jonë e kandidatëve për këshilltarë nuk kanë të krahasuar. Ne jemi ekipi fitues dhe opsioni më i mirë për Strugën.💚Zgjidh jetë, voto blertë!💚🟢Rretho numrin 3!🟢✅Силна поддршка за Зелената агенда во Радолишта✅Со достоинствен и величествен прием, Радолишта вечерва докажа дека нашата победа е неспорна.Нашата програма и нашата листа на кандидати за советници немаат споредба.Ние сме победничкиот тим и најдобрата опција за Струга.💚Избери живот, гласај зелено!💚🟢Заокружи број 3!🟢

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles