32 C
Struga
Thursday, July 18, 2024
spot_img

Mbështetje e fuqishme për Agjendën e blertë në Ladorisht

Mbështetje e fuqishme për Agjendën e blertë në Ladorisht ✅Në takimin e sotëm me banorët e Ladorishtit morëm indikacionet se mbështetja ndaj nesh dhe fitorja në 31 tetor do të jetë akoma më e thellë.Banorët janë entuziast për të ardhmen dhe këtë e treguan më së miri me mbështetjen në raundin e parë. I falenderova ata për mbështetjen e ofruar dhe i ftova që sëbashku të bëhemi pjesë e fitores dhe festës së madhe në datë 31 tetor.Zgjidh jetë, voto blertë!Rretho numrin 3!

Силна поддршка за Зелената агенда во Радолишта ✅На денешната средба со жителите на Радолишта добивме индикации дека поддршката за нас и победата на 31 октомври ќе бидат уште подлабоки.Жителите се ентузијасти за иднината и тоа најдобро го покажа со нивната поддршка во првиот круг.Им се заблагодарив за поддршката и ги поканив заедно да ни се придружат во победата и големата прослава на 31 октомври.Избери живот, гласај зелено!

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles