28 C
Struga
Sunday, June 23, 2024
spot_img

Mbërriti sasia e fundit e terminaleve për votimin me shenja gishtash

Në Komisionin Shtetëror të Zgjedhjeve ka arritur edhe sasia e fundit e terminaleve që do të shfrytëzohen për votim me shenja gishtash. Ky lloj votimi do të realizohet për herë të parë në Maqedoninë e Veriut në zgjedhjet lokale që do të mbahen më 17 tetor dhe votuesit do të mund të identifikohen përmes shenjave të gishtërinjve.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles