8.6 C
Struga
Monday, February 26, 2024
spot_img

Maqedoni, 8 shtatori ditë pushimi për të gjithë qytetarët

Siç njofton Ministria e Punës dhe Politikës Sociale të premten do të shënohet Dita e Pavarësisë së RMV-së.

“MPPS njofton se sipas Ligjit për festa në RMV, 8 Shtatori 2023 (e premte), Dita e Pavarësisë, është ditë jo pune për të gjithë qytetarët e Maqedonisë së Veriut. Njëkohësisht, MPPS ua uron qytetarëve Ditën e Pavarësisë”, thuhet në njoftim.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles