8.6 C
Struga
Monday, February 26, 2024
spot_img

Luiz Ejlli publikon pamje nga një koncert në Shkodër: Përulem para jush që nuk hoqët dorë prej meje dhe ma ndryshuat jetën

Luiz Ejlli gjatë verës ka qenë një nga artistët më të kërkuar në tregun muzikor shqiptar.

Këngëtari me origjinë nga Shkodra ka performuar nëpër qytete të ndryshme, përfshirë këtu edhe vendin e tij.

Ai edhe gjatë kohës sa ishte në Big Brother VIP Albania 2 ka folur shumë për Shkodrën, traditat e po ashtu edhe për njerëzit.

38 vjeçari kësaj radhe ka publikuar një video nga një ndejë në Shkodër, kur edhe bën një falënderim për të gjithë përkrahjen e tyre.

“Përulem para teje o Shkodër locja, por mbi të gjitha para jush që nuk hoqët dorë prej meje, dhe më ndryshuat jetën”, u shpreh ai.

“Zoti ju bekoftë secilin nga ju, dhe ju pafsha sa më lart nga i/e pari deri tek i/e fundit”, vazhdon Ejlli.

Luizi pas përfundimit të BBVA 2 u rikthye fuqishëm në skenë, gjersa solli edhe plot hite.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles