28 C
Struga
Thursday, July 11, 2024
spot_img

Livadhia mbështet opsionin e gjelbër

✅Livadhia mbështet opsionin e gjelbër✅Takimi i sotëm me banorët e Livadhisë më siguroi për mbështetjen ndaj ekipit tonë fitues.Biseda e zhvilluar sot ishte tejet konstruktive. Projektet e realizuara së fundmi në Livadhi, si rehabilitimi i fushës së sportit apo asfaltimi i disa rrugëve në fshat, janë vetëm disa nga projektet që ne kemi planifikuar për këtë vendbanim.Banorët e Livadhisë janë gjithmonë shumë të interesuar dhe interaktivë kur flitet për të ardhmen e vendbanimit të tyre. Zotohem se çdo projekt në këtë fshat do të përpilohet në përputhje me kërkesat dhe idetë e banorëve të tij.💚Zgjidh jetë, voto blertë!💚Rretho numrin 3!✅Ливада ја поддржува зелената опција✅Денешната средба со жителите на Ливада ме увери во поддршката за нашиот победнички тим.Разговорот што се одржа денеска беше крајно конструктивен. Последните проекти во Ливада, како што е санација на спортскиот терен или асфалтирање на некои патишта во селото, се само дел од проектите што ги планиравме за ова населено место.Жителите на Ливада секогаш се многу заинтересирани и интерактивни кога станува збор за иднината на нивното место.Се обврзувам дека секој проект во ова село ќе биде изработен во согласност со барањата и идеите на неговите жители.💚Избери живот, гласај зелено!💚Заокружи број 3!

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles