4.8 C
Struga
Saturday, April 20, 2024
spot_img

Ligji për pagën minimale nesër para deputetëve

Ligji për pagën minimale është dorëzuar në Kuvend. Ndërkaq për të do të diskutohet në seancën e nesërme në Kuvend.

“Ligji për pagën minimale e pranoi sot kryetari nga Qeveria, dhe gjithashtu e plotësoi rendin e ditës që nesër të jetë në seancë që tashmë është caktuar”, njoftojnë nga Kuvendi.

Ndryshe, sipas vendimit të fundit, paga minimale parashihet të bëhet 18.000 denarë.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles