17.2 C
Struga
Saturday, June 15, 2024
spot_img

LAJMI I FUNDIT / E kryer, Alternativa pjesë e Qeverisë

Sipas informacioneve të fundit brenda partisë së Afrim Gashit, mësohet se tashmë ky subjekt politik është pjesë e Qeverisë dhe së shpejti ky informacion do të bëhet i ditur për publikun, shkruan tokasot.com

Qeverinë e re të RMV-së do ta përbëjnë LSDM, BDI, ALTERNATIVA DHE PDSH përfshirë këtu dhe deputetin Kastriot Rexhepi, kurse pritet kësaj shumice të re t’i bashkohet dhe një deputet i Alrancës për Shqiptarët.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles