21 C
Struga
Tuesday, June 25, 2024
spot_img

Kosovë, 16 raste të reja me Covid-19

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se asnjë person nuk ka vdekur në 24 orët e fundit nga COVID-19.

Kurse nga 1 mijë 424 testime kanë rezultuar 16 raste të reja me virusin korona, njofton Klankosova.tv.

Ndërsa 10 persona ia kanë dalë betejës me virusin vdekjeprurës dhe janë 320 raste aktive.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles