9 C
Struga
Saturday, April 1, 2023
spot_img

Konfiskohen 30 kg peshk i freskët, ndalohet shtetasi i Republikës së Shqipërisë

Sot , (17.01.22) oficerë të policisë kufitare të Njësisë për krimin ndërkufitar pranë Qendrës Rajonale Perëndim në vendin e quajtur Sateskë,gjatë kontrollit të një automjeti të tipit ,, Opel Zafira ,, me targa shqiptare drejtuar nga Ј.А. (52) shtetas i Republikës së Shqipërisë, ishin gjetur dhe konfiskuar 265 copë peshk i freskët , me peshë rreth 30 kilogram të fshehura në pjesën e pasme të bagazhit të automjetit . Kundër J.A. do të ngrihet padi e duhur.

Sektori për Punë të Brendshme Ohër. Zëdhënlse e SPB Ohër Merlina Islami

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles