15.9 C
Struga
Sunday, June 16, 2024
spot_img

Kolonë e madhe në kufirin e Blacës për hyrje dhe dalje në vend

Kolonë e madhe e veturave të cilat dëshirojnë të hyjnë dhe të dalin nga Maqedonia e Veriut është shfaqur në këto momente në vendkalimin kufitar Bllacë. Qytetarët kanë shfaqur shqetësime pasiqë pritjet janë të mëdha për hyrje në vend derisa nuk ka ndonjë sqarim nga ana e autoriteteve se pse ndodhin këto pritje.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles