7 C
Struga
Thursday, February 22, 2024
spot_img

Kiara Tito shkëlqen në paraqitjen e radhës në rrjete sociale

Moderatorja e njohur nga Shqipëria, Kiara Tito, vazhdon të jetë një nga emrat më të komentuar në showbizin shqiptar.

Ajo së fundmi ka marrë vëmendje me një paraqitje elegante, në një fustan të verdhë të punuar nga stilisti Valdrin Sahiti.

Kjo duket të jetë realizuar për përvjetorin e 30-të të martesës së prindërve, duke qenë i organizuan një festë madhështore në Tiranë.

Veç kësaj, ish-banorja e Big Brother VIP Albania 2 ka sjell edhe disa momente të tjera të veçanta nga ky event.

Në njërin prej tyre është shfaqur edhe me partnerin e saj, artistin shkodran, Luiz Ejlli.

Çifti i famshëm tashmë janë bashkë në çdo moment si dhe në ngjarjet e njëri-tjetrit.

Reklama

Dyshja kujtojmë se kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë më 7 maj, në natën finale të BBVA.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles