4.3 C
Struga
Tuesday, March 5, 2024
spot_img

Këto janë trendet që “do të ikin” me gushtin, vjeshta vjen me kombinime të reja

Tendencat e vjeshtës tashmë kanë dalë në pasarela dhe ne të gjithë – pak a shumë – i njohim. Pak nga pak kanë filluar të shfaqen në vitrina koleksionet e reja, pavarësisht se për momentin ideja e një pulovri na duket e paimagjinueshme për shkak të vapës.

Për të kujtuar më mirë se çfarë do të vishni këtë sezon dhe çfarë është mirë t’i lini në papafingo, ne kemi sjellë tendencat kryesore të vjeshtës. Mund të japim shumë këshilla, por është mirë të filloni me 3 prej tyre që janë bazë.

Këtë vjeshtë duket se “oversize” nuk do të jetë më një trend dhe do të na duhet t’ju kthehem rrobave me prerje elegante.

Po ashtu dhe printet do të mungojnë dhe do të zëvendësohen nga motivet lineare. Kujdes duhet të bëni dhe me këpucët, trendët janë çizmet dhe mund ti kombinoni fare mirë me fustanet, por atlete e larta do ishte më mirë të mos i nxirrni nga kutia.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles