18.9 C
Struga
Wednesday, June 26, 2024
spot_img

Kërcënon dhe tenton ta sulmojë fizikisht kolegen e tij, paditet 57 vjeçari nga Struga

Për shkak të dyshimit të bazuar për kryerjen e veprës penale “Rrezikimi i sigurisë”, Njësia për Punë të Brendshme Strugë ka ngritur kallëzim penal kundër ES (57) nga Struga. Gjatë muajit tetor të vitit 2021, ai ka tentuar të sulmojë fizikisht kolegen e tij në Strugë, por është parandaluar dhe më pas ka dërguar mesazhe kërcënuese në celularin e saj. Sektori për Punë të Brendshme Ohër

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles