26 C
Struga
Wednesday, June 19, 2024
spot_img

Katër persona nga Kërçova sulmojnë fizikisht dy struganë, policia jep detajet

Më datë 08.11.2021 në ora 22.15, oficerë policorë nga Njësia për Punë të Brendshme Strugë kanë privuar nga liria ZZ (50), SZ (24), EI (30) dhe EP (26), të gjithë nga Kërçova, pasi rreth orës 21.45 në rrugën “Proleterski Brigadi”. në Strugë kanë sulmuar fizikisht BM (31) dhe RM (55), të dy nga Struga. Gjatë marrjes së masave oficerët e policisë te E.P. gjetën dhe konfiskuan një pistoletë e tipit CZ-85 Luger, kalibër 9 mm dhe një kornizë me 12 fishekë. Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të ngrihet padi e duhur. Sektori për Punë të Brendshme Ohër. Zëdhënëse e SPB Ohër Merlina Islami

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles