26 C
Struga
Sunday, June 23, 2024
spot_img

Karaormani turpëron Struga Trim Lumin në ndeshje miqësore

Dje në stadiumin e qytetit në Strugë u zhvillua një ndeshje miqësore mes FK Karaorman dhe FC Struga Trim Lum. Kararoani fitoi këtë ndeshje 2:0 kundër Strugës, ekip ky i cili ka shpenzuar shumë para këtë prag sezoni, duke përgatitur ekip të denjë për garat europiane.

Por, siç duket nga kjo lojë edhe përforcimet e shumta të FC Struga Trim Lum nuk do të japin rezultatin që presin drejtuesit e klubit.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles