8.7 C
Struga
Wednesday, April 24, 2024
spot_img

Jep dorëheqje drejtoresha e shkollës fillore “Vëllezërit Milladinovci”-Strugë, Laura Shate

Pas një periudhe të suksesshme 4 vjeçare në krye të shkollës fillore “Vëllezërit Milladinovci”-Strugë, drejtoresha Laura Shate ka dhënë dorëheqje.

Dorëheqja ka ardhur për shkaqe subjektive, duke vendosur që mos vazhdojë më detyrën në këtë post.

Sukseset e znj.Shate si drejtoreshë gjatë 4 viteve ishin të dukshme. Bashkëpunimi me Komunën e Strugës dhe kryetarin Merko, dhanë rezultate. Një ndër arritjet më të mëdha ishte objekti i ri i ndërtuar dhe së fundi edhe parku i lojërave për fëmijët me nevoja të veçanta.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles