21 C
Struga
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Hiqet ndalesa për qarkullimin e automjeteve të rënda në Strazhë

Nga Lidhja Auto Moto e Maqedonisë njoftojnë se që nga ora 12:30 është hequr ndalesa për automjetet e rënda në venkalimin malorë në Strazhë.

Ndryshe, ndalesa ishte vendosur sot në orën 06:30 për shkak të reshjeve të borës në këtë pjesë të vendit. Ndërsa ndalesë për automjetet e rënda që nga mëngjesi i sotëm ka edhe për rrugën Tetovë – Kodër e Dielli, si dhe në kalimin malor Gjavato.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles