6.2 C
Struga
Sunday, April 21, 2024
spot_img

Grubi: Korridori 8 për mua është projekti jetës, për Ahmetin ëndërr, për shqiptarët gjithçka

“Korridori 8 është një projekt shumë i madh. Për mua është projekti i jetës, për kryetarin është një ëndërr ë realizuar ndërsa për shqiptarët ky është një projekt që nënkupton gjithçka”, është shprehur zëvendëskryeministri i parë Grubi.

“Nesër do të zgjedhet komisioni dhe ua bëj me dije që janë ndarë 100 milionë euro nga buxheti i vitit të ardhshëm për Korridorin 8 dhe së shpejti do të fillojnë punimet sepse të gjitha procedurat janë tejkaluar”, ka deklaruar Grubi.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles