14 C
Struga
Saturday, April 13, 2024
spot_img

Grubi: Është rritur mbështetja ndaj qeverisë

“Mbështetja ndaj Qeverisë është rritur dhe është më e madhe se që ishte në fillim të kësaj Qeverie”, ka deklaruar zëvendëskryeministri i parë nga radhët e BDI-së, Artan Grubi.

“Populli është me këtë shumicë parlamentare dhe të gjithë ata që i përkrahin këto vlera të cilat i udhëheqim të gjithë bashkërisht, janë sigurisht të mirëseardhur”, tha Grubi.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles