4 C
Struga
Saturday, February 4, 2023
spot_img

Gjobiten 8 shoferë në Strugë

Me datë 16.01.2023, nga ora 07:00 deri në ora 11:00, gjatë masave të marra në komunikacion në zonën e Strugës, oficerët e policisë kanë konstatuar 08 drejtues të automjeteve të cilët kanë parakaluar në vende të pa vëzhgueshme dhe në vende ku parakalimi me shenjë të trafikut. është e ndaluar. Ndaj tyre janë dhënë urdhërpagesa përkatëse. SPB Ohër , Zëdhënëse Merlina Islami

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles