9 C
Struga
Saturday, February 24, 2024
spot_img

Getoari ndan foto nga pushimet, në krahë ka vajzën e tij

Rep-artisti i njohur Getoar Selimi ka publikuar foto nga pushimet e tij me familje.

Ketë radhë Geti dhe Marina si destinacion për pushime kanë zgjedhur Afrikën.

Ndonëse çifti ka marrë rrugë të gjatë drejt Karaibeve, ata po i shijojnë ditët atje bashkë me vajzën e tyre Marget.

Duke një familje shumë e lumtur teksa ketë po e tregojnë përmes fotove të publikuara në mediat sociale.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles