9 C
Struga
Saturday, February 24, 2024
spot_img

Gati të dorëzohet, Trump niset për në aeroport

Ish-presidenti i SHBA, Donald Trump është larguar së fundmi nga rezidenca e tij në New Jersey me një autokolonë makinash.

Ai do të fluturojë për në Atlanta dhe do t’i dorëzohet autoriteteve në qarkun Fulton pak orë më vonë./abcnews.al

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles