9 C
Struga
Thursday, April 18, 2024
spot_img

Frëngova qëndron fuqishëm pas Bashkimit Demokratik për Integrim në 31 tetor

Frëngova qëndron fuqishëm pas Bashkimit Demokratik për Integrim në 31 tetor ✅Me një pritje të denjë dhe madhështore, Frëngova dëshmoi sonte se fitorja jonë në 31 tetor është e padiskutueshme.Agjenda e gjelbër është opsioni i vetëm për banorët e Frëngovës. Shfrytëzova mundësinë që të falenderoj banorët e Frëngovës për mbështetjen e tyre në 17 tetor.Frëngova është më e fortë se kurrë dhe e ardhmja e saj është padyshim e gjelbër.Zgjidh jetë, voto blertë!Rretho numrin 3!

Франгово цврсто стои зад Демократската унија за интеграција на 31 октомври ✅Со достоинствен и величествен прием, Франгово вечерва докажа дека нашата победа на 31 октомври е неспорна.Зелената агенда е единствената опција за жителите на Франгово.Ја искористив оваа прилика да им се заблагодарам на жителите на Франгово за поддршката на 17 октомври.Франгово е уште посилна и нејзината иднина дефинитивно е зелена.Избери живот, гласај зелено!Заокружи број 3!

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles