25 C
Struga
Sunday, June 23, 2024
spot_img

Foto lajm: Ramiz Merko dhe puna e tij!

Foto lajm: Ramiz Merko dhe puna e tij!

Дали треба да се казни Мерко за овие фантастични проекти!

A ja vlen të ndalohet ky zhvillim i hovshëm në Strugë?
Si e vlerësoni punën e Ramiz Merkos këtë mandat?

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles