26 C
Struga
Sunday, June 16, 2024
spot_img

Elvadina Dika emërohet drejtoreshë në Agjencionin për punësim në Strugë

Fatmir Emush është shkarkuar nga posti i drejtorit në Agjencionin për punësim në Strugë dhe vendin e tij do ta zë znj.Elvadina Dika, e cila rikthehet në këtë detyrë pas dy vitesh.

Drejtoreshës i urojmë suksese në drejtimin e këtij agjencioni.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles